راهنمای خرید

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل تحویل فوری دارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد وپس از ثبت سفارش ارسال آنها سریع و زیر 24 ساعت انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با لیبل تحویل 5 تا 7 روزه مشخص شده اند. این محصولات در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا از پنج تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 80 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز ثبت سفارش  محاسبه می شود و فاکتور نهایی صادرمیگردد. در این هنگام از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

نحوه تحویل و ارسال سفارش:

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های طلا ملا تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

 

زمان ارسال:

 زمان ارسال برای کالای موجود: کالای موجود با عبارت تحویل فوری نشان داده میشود.  سفارشی که قبل از ساعت 15 ثبت شود همان روز (روز کاری) ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعت 15 ثبت شود فردای آنروز (روز کاری) ارسال می گردد. واحد مرسولات طلا ملا قبل از ارسال حتما با شما تماس گرفته و زمان ارسال را با شما هماهنگ میکند. 

زمان ارسال برای کالای سفارشی: زمان ساخت کالای سفارشی 5 الی 7 روز کاری است. پس از آماده شدن محصول از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می شود تا نسبت به آماده شدن سفارش و مبلغ باقیمانده آن مطلع گردد. بعد از تسویه مبلغ باقیمانده با هماهنگی مشتری سفارش ارسال می گردد. اگر در مورد زمان دقیق تکمیل ساخت محصول مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید با شماره پشتیبانی سایت 09101751212 تماس حاصل فرمایید. 

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک طلا ملا و ارسال برای شهرستان توسط پست ویژه یا پست پیشتاز انجام می شود، بستگی دارد مقصد خدمات پست ویژه را دارد یا خیر.  

هزینه ارسال: هزینه ارسال در سراسر ایران رایگان میباشد.

امکان پرداخت در محل : برای آدرسهای داخل تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد ولی زمان ارسال امکان دارد تا 24 ساعت به تاخیر بیفتد.

احراز هویت خریدار: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، قبل از ارسال بسته خریداری شده توسط مشتری باید هویت مشتری احراز شود. در اولین خرید شما از فروشگاه آنلاین ما، جهت این امر با تلفن ثابت شما تماس گرفته می شود. 


برگشت به بالا