این متن برای طلافروشان و همکاران طلا ملا آماده شده است تا با آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات ما، همکاری رضایت‌بخشی را تجربه کنند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع همکاری و استفاده از خدمات وبسایت، حتما مقرراتی که در ادامه به طور مفصل نوشته شده است را مطالعه کنید. اگر در این مورد سوالی دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی طلا ملا با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

قوانین و مقررات عمومی طلا ملا

موجودی کالاهای طلافروش

موجودی کالاها باید همیشه به روز باشد، چون در طلا ملا فقط کالاهای موجود فروش آنلاین دارند.

 

در صورتی که در سایت، کالایی موجود اعلام شده باشد ولی پس از خرید مشتری از طرف طلافروش ناموجود اعلام شود، باید خسارت این کار از طرف طلافروش به طلا ملا پرداخت شود. خسارت در نظرگرفته شده را می‌توانید در فایل پیوست جرایم و خسارت طلا ملا مطالعه کنید.

 

رعایت حریم خصوصی طلافروشان توسط طلا ملا

درباره اطلاعاتی که از شما دریافت می‌شود می‌توانید‌ صفحه مربوط به رعایت حریم خصوصی طلا ملا را مطالعه کنید.

 

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به طلا ملا می‌دهید، دقیق، صحیح و متعلق به شخص شما باشد. طلا ملا متعهد می‌شود، کلیه اطلاعات طلافروشان را محرمانه تلقی کند و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرار ندهد.

 

از طرفی طلافروشان مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که با حساب کاربری خود انجام می‌دهند را برعهده می‌گیرند و باید مراقب رمز عبور خود باشند.

قوانین و مقررات فروش کالا در طلا ملا

برای فروش کالا در طلا ملا رعایت کردن موارد زیر الزامی است:

شرایط بارگذاری کالا در سایت طلا ملا

قرارداد فی‌مابین طلا ملا و طلافروش

پس از تایید مدارک و اطلاعات از جانب طلا ملا، قرارداد برای طلافروش قابل رویت خواهد بود. طلافروش می‌تواند بعد از مطالعه و موافقت با بندهای قرارداد، آن را به صورت الکترونیکی امضا کند.

 

 


برگشت به بالا